A z bratského Ruska (nečlenská krajina EÚ) je ich koľko?
A z bratského Ruska (nečlenská krajina EÚ) je ich koľko?
Slovenské podielové družstvo Rod:
"Oslovujú ho Jeho výsosť, ľuďom sľuboval doživotnú rentu. Teraz mu berú byt"
Čítajte viac: https://www.sme.sk/index/c/emil-sirkanic-lud…
Okopanina?
Bežný život vníma veci niekedy inak ako "suchá" veda – ovocie to nie je, čiže zelenina :-)
Notifikácie si najskôr musí nastaviť samotný majiteľ schránky.
Sarajevo leží v údolí, dalo sa strieľať z okolitých kopcov.
100 % zamestnanosť:
"Pracovať musel každý, inak mu hrozil osud „príživníka“ a väzenie. Za mýtom o stopercentnej zamestnanosti sa skrýval systém donucovania, nízkej produktivity a miliónov hodín strávených predstieraním práce."
"EU organy povedali, ze zanechali Matovicovci najhorsie hospodarenie v EU"
Prosím link na takéto vyjadrenie. Vopred ďakujem.
Nerozumiem ti – akože na Slovensku máme byť spokojní, že máme v tele škodlivé PCB, lebo vo svete to môže byť ešte horšie?
Neviem, kto je Ferko Čušpajz. V médiách, ktoré sledujem, sa takéto "osobnosti" neobjavujú.
Bohuš, Bohuš... V záujme "objektivity" môžu vytvoriť samostatnú reláciu aj pre ďalšieho Bohuša:
Fico s tým nemá nič?
Vládne na Slovensku už štrnásť rokov, mal dostatok času urobiť niečo pre dobro Slovenska.
Kardinál "Jozef Baran"?
Ale veď nárast energií vynahradia sľubované lacné potraviny :-)
Na oficiálnom tlačive Slovenskej pošty (žiadosť o poskytnutie služby) sa píše::
"v prípade splnomocnenia môže byť platnosť stanovená maximálne na desať rokov"
A dá sa zvoliť aj možnosť "neobmedzene", aspoň je tam políčko na vyznačenie.
Do takýchto "exotickejších" destinácii lietal Wizz Air z Viedne dlhé roky, asi pre nich neboli stratové ani tieto linky. V Rakúsku žije veľa ľudí z balkánskych krajín, gastarbeiteri tam prichádzali ešte za čias Juhoslávie.
Teraz sa Wizz Air len presťahoval do Bratislavy – čiže klientela, ktorá doteraz lietala z Viedne, bude lietať z bratislavského letiska.
Grécka cesta – nakoniec sa aj u nás, tak ako to bolo v Grécku, budú musieť znižovať aj starobné dôchodky.
A vieš si okrem vtipkovania aj priznať chybu?
"Thatcherovej kritici často pripomínajú výrok, že podľa nej neexistuje nič také ako spoločnosť. No ona akurát neverila v spoločnosť ako nejakú abstraktnú entitu, na ktorú sa každý odvoláva. Rovnako si nemyslela, že namiesto nej existujú len izolované ľudské atómy. Radšej hovorila o „živej štruktúre tvorenej jednotlivcami, rodinami, obcami a dobrovoľnými združeniami“, čo je autentická konzervatívna perspektíva."
A ešte:
"Pritom to nie je tak, že by Thatcherová neverila v nutnosť pomáhať chudobnejším a slabším. Akurát tvrdila, že jednotlivci sa povinnosti osobnej solidarity s blížnymi nemôžu vzdávať odvolávaním sa na anonymnú, neadresnú a neefektívnu štátnu byrokraciu."
Skrátka – ďalší spasitelia.
Odporúčame