Dcéra Tomanovej, komisárky pre deti, vraj porušuje práva detí
skoro, kvoli Blahovej zakonom som nedostala tie deti, ktore som chcela. Lebo presadila zakon, ze decko je tovar, ty si v poradovniku na dieta a musis zobrat to co ti davaju. Este, ze ich bolo tolko, ze nebola nadej, ze by si ich niekto zobral. Ale ked som prvy raz prisla so ziadostou, stat sa pestunkou pre tieto deti a zdovodnenim, preco, tak ma vyhodili, ako si to vraj predstavujem, vraj musim sa zaradit do poradovnika. Mali smolu, presadila som si to napriek zakonom. Keby som ich bola posluchla a vykaslala sa na to, tak 4 deti stale trcia v domove, lebo kto by si tolko deti vzal na krk a este z takych podmienok.