neviem, ze by bolo referendum o Nato, jedine, co bolo, to bolo zmarene. Asi preto, aby nevyslo najavo, ze nikto do NATA nechce
neviem, ze by bolo referendum o Nato, jedine, co bolo, to bolo zmarene. Asi preto, aby nevyslo najavo, ze nikto do NATA nechce
murarov robia pekari, elektrikarov robia kadernici a tak dalej. Potom to vsetko vyzera tak ako vyzera.
Ak umriem a nieco z mojho tela ma niekomu pomoct, tak nech si so mnou robia, co chcu
preco by mali pokutovat kazdeho, kto nema znamku Ja za psa platim, ale znamku nenosime, lebo uz ju zoparkrat stratila.
mam rada susene slivky, ale ich cena sa teraz vyrovna ich vahe v zlate. Pol kila 3,90 €, neskutocne
kazdy nepostaveny kusok dialnice je predrazeny o naklady na benzin, zencistenie ovzdusia
mozno, ze aj on je, taki ortodoxni si davali deti krstit, robit prijamnie, birmovku na dedinach alebo v inych okresoch
asi chcela povedat akvamarin
to je o tom, ze v tejto dobe robi kuchar murara a murar kuchara. Moj syn brigadoval kedysi na stavbe pri elektrikaroch a on jediny mal ako tak patricne vzdelanie, mal elektrikarku priemyslovku, inac tam bol v partii cukrar, murar a treti si uz nepamatam. Potom sa necudojeme, ze najcastejsou pricinou poziarov je skrat na elektrike
ak bude taky ochranca ako pani Dubovcova, tak radsej ziadneho bude ochranovat kriminalikov a na tych, co skutocne potrebuju pomoc sa vykasle.
v poriadku, len sa bojim, ze niektorí nasi podnikatelia by potom ziadali, aby ludia robili za chlieb a vodu a mozno, keby mali dobru naladu, tak fajciarom by pridali cigarety
som v kolektive s 50 zenami, to by ich malo byt minimalne 15 tyranych, neviem o ziadnej. Akosi to nevychadza.
Ja len nechapem tych ludi, co ho odsudzuju, ved mozno chcel len ukoncit utrpenie dietata, mozno bol maximalne vycerpany z neriesitelnost situacie. Ti co to nezazili, nepochopia. V Belgicku, Svajciarsku je povolena eutanazia a tu bude sediet 25 rokov, ( a ja sa stavim, ze ho odsudia) a mnohí mafiani boli prepusteni, ci uz pre nekonanie sudov alebo inych vymyslenych poruseni zakona.
rozmyslam, ci keby sa stalo skutocnostou, ze nas vyhodia z Unie, ci by si neotocil a nenadaval na Uniu.
medzi Žilinou a Košicami nežijú ludia, ved Slovensko konči za Bratislavou, zvyšok je pustina
Boze ty si idiot, ked uz tak usim povedat. Su oblasti na slovensku, kde je clovek rad, ze ma vobec nejaku pracu a predavat na na stedry den v obuvy, aby za cely den predal jedny ponozky a snurky do topanok, sa mi zda na hlavu.
Odporúčame