Mali sme dve brezy pri dome, obidve nahnute k domu, otazkou casu, kedy sa zvalia na dom, jeden rok neuznali, ze ich treba vyrubat, druhy rok uznali, ale neboli peniaze na vyrub, ked sme chceli sami ich vyrubat, tak sme nemohli, az na treti rok sme mali povolenie aj sme ich mohli sami vyrubat, lebo zase neboli peniaze. Najvacsia sranda, este ani nezacali rubat, iba si pripravovali lana, aby mohli velke konare uchytit, uz tam boli metsski policajti, co nas niekto udal, este ze som mala vsetky povolenia v poriadku. Teraz vedla nas likvidovali domy, boli tam v okoli pekne stromy, jeden sused, co ma kozub, si chcel jeden vyrubat, hned ho udali a musel zaplatit pokutu, ale ked to robili cigani, tak to bolo v poriadku a nakoniec tam prisla firma, ktora ich vsetky vypilila, to tiez bolo v poriadku.


