Ak ja nerozumiem DPH, nuz neviem, cele roky ho vysvetlujem na obchodnej akademii, ked to ty povies kaplan, asi to bude prvada, asi ho neovladam
Ak ja nerozumiem DPH, nuz neviem, cele roky ho vysvetlujem na obchodnej akademii, ked to ty povies kaplan, asi to bude prvada, asi ho neovladam
hlavna vec, ze milionarom idu zrusit mikionarsku dan, chudakom idu brat, bohatym davt
nemohla som Vam poslat mail, lebo nebola uvedena Vasa mailova adresa, ak chcete vediet, ake mam skusenosti s digitalizaciou a s nasimi zakonmi ohladom deti z detskych domovov, tak mi poslite mailovu adresu. Raz som pri tej prilezitosti prosila pani Blahovu a pomoc a odvtedy jej neverim. Okrem toho ja len velmi malo sedim za PC a citam blogy. Kedze v praci sedim 8 h za PC a zistujem, preco nefunguju, som informatik a mam na starosti kolo 200 PC a donedavna som bola na to sama, tak doma ani nechcem vidiet PC.
nemohla som Vam poslat mail, lebo nebola uvedena Vasa adresa, a hlavne preto, ze sa aktiv
Na markize nam vyhlasuju, ze sa nas to skoro nedotkne, len neviem,
1.odkial chcu nabrat tie miliardy.
2. vacsinu nasho naroda tvoria chudaci, takze ak sa zdvihnu potraviny, benzin ..., budu musiet setrit na inom, lebo ten balik je stale rovnaky, keby vacsinu statu tvorila stredna trieda, ako je to v civilizovanom svete, tak by to mohlo byt, oni nas len potrebuju zadupat do zeme
prepáč, ja som učteľka a to keď žiaci budú drzí, ja im začnem vulgárne nadávať, lebo sa to ináč nedá, a načo sú nám potom tisícročia budovania kultúry, zahoďme to a vrátme sa do pralesa, lebo ináč sa to nedá. A keby to bolo opačne, tiež by sa to ináč nedalo, alebo Matovič môže všetko?
Odporúčame