Fetaci budu vidiet odtien bielej aj vo farbe brikety.
Fetaci budu vidiet odtien bielej aj vo farbe brikety.
Lebo "novinari". Su to klamari a pritom alternativa dava presnejsie informacie.
Takze mozeme cakat, ze to v tureckych letoviskach a v konstantinopole coskoro bude buchat.
Hm, neviem, ale madarov nema v okolitych krajinach nikto rad... cim to bude?
Nedohodnu sa staty eu, ze to neboli jemensky povstalci, ale iran??
Ale nooo, kazdemuide len o to, aby sa nabalil.
Ale to znamena, ze treba zvisit platy a vsetci budu volit blazna, alebo fetaka...
Ak by ste mali IQ nad 80, tak by ste asi na vyber nemali.
Takze nabozenstvo mieru :D
Ani japonsko, ani svajciarsko, ani australia.
Tyka sa to ale aj toho nenarodeneho dietata. A to uz je tiez clovek.
Aj ludstvo to caka, bude chcipat po milionoch, resp. po desiatkach milionoch... Je to absolutne nevyhnutne, akurat nevieme presne kedy.
Kazde minute euro ci dolar je jednotka vyprodukovanych emisii ci ineho bordelu. Ludia chcu kvalitne byvat, kvalitne jest, chcu mobil, pocitac, auto, dom, znackove oblecenie, dovolenky atd... vsetko su emisie...
Ale predpokladam, ze su taki tupi, ze si to vobec neuvedomuju.
Ano, a niektori hlupaci si myslia, ze niektora strana jadrovu vojnu vyhra,,
JJ, rusko sa priblizuje k hraniciam nato.
Kazdy dolar a kazde euro su emisie. A elektromobil stoji viac ako spalovak s palivom.
Le tak spomeniem, ako pana Ruska tupac s nadsenim volila ;)
Odporúčame