Toto je dan bielej rasy, ta sa koli vyskumu, zvedavosti, poznaniu, vede nikdy nebala riskovat a obetovat svoje zivoty.
Toto je dan bielej rasy, ta sa koli vyskumu, zvedavosti, poznaniu, vede nikdy nebala riskovat a obetovat svoje zivoty.
Aha, a aka je jeho realna hodnota pre spolocnost?
:), my, co nevieme napocitat do troch mame na vyber, tj. bud nikoho alebo ludovu stranu. Aspon ich tam ti kotlebovci budu vytacat ked nie insie ;).
Zial, GO neskonci a pristup krajin je velmi, velmi zly. Nenazrate spolocnosti a ludia v tom uvideli len dalsie prilezitost pre biznis a politici im len pomahaju, ved su nimi plateni.
Co sa realne urobilo na slovensku pre prirodu? Nadalej betonuje obrovske plochy a klcuje stromy. Prirodu treba davat do povodneho stavu, rieky do povodnych koryt.
A co tak, keby si im platil zivotne naklady...
Z usa bude mexiko a z eu afrika... aj zo vsetkym co k tomu patri.
To by tam takmer nikto nebol.
Dalsia fetacka krajina???
Vazne to vsetko dopadne ako vo filme Absurdistan.
Cinania uz zakazali vyvoz bravcoveho do ciny.. hm, neviem, ci sme tam nejake bravcove vyvazali, ale caputkine keci tomu isto nepomohli...
Takze podla teba je normalne ak niekto zaroby nejakych 500 €... tak to si mozes akurat strcit vies kam...a ked nechces davat na plat viac, tak to nerob, rob si to sam, alebo sa venuj niecomu inemu.
A asi mas pravdu, som ludovec a nechapem tomu.
Ak pojdeme minimalkou povedzme na 60% priemernej, ako sa zvysi minimalna mzda, hned potom sa zvysi aj priemerna mzda a hned potom sa znova zvysi minimalna mzda a hned potom sa o stipku znova zvysi priemerna mzda ... :)
Ako si sa dostal k tomu rusku???? Taka tvoja dedukcia?
Ze novinari tak horlivo nepisali, ked francuzky retardi mastili zlte vesty.
Danko postavi stoziar a dalsia vlada nam tam zavesi modry vechet...
Serial cernobyl bol fajn, ale zial, velmi a velmi okresany dej, postavy aj casovy usek. Serial hlavne pekne ukazal ludom, co sa v podstate stalo, preco reaktor vybuchol. Ak by rusi urobili serial rovnaky, ale omnoho podrobnejsi, velmi rad by som ho uvital. Napokon, ruske filmy byvaju v celku kvalitne. Ak vsak to bude nejaky nezmysel, tak sa im na to akurat tak vsetci....
Cudujem sa cyklistom na frekventovanych cestach, ked viem kolko debilov po nich jazdi. A ked okolo cyklistu prejdu stovky aut, tak staci iba jeden magor.
Hm, clanok o vyjadreni nejakeho hokejistu o ktorom som v zivote nepocul??
Tak to uz aby clovek zajtra cakal nejaky clanok o politickom pohlade na akrualnu situaciu tetky Berty.
Amerika first.. ano to nie je dobre pre ziadnu inu krajinu sveta. To co robi ma zmysel, i ked ten sposob, vyhrazky, natlak a potom to uvolni. Navyse nezacal ziadnu novu vojnu.
Odporúčame