Bude taky prezident, akeho si zvolime. ;)
Bude taky prezident, akeho si zvolime. ;)
Hej??? Co je demokracia a co je fasizmus??? Dostuduj, potom sa vyjadri.
Ved jasne ze harabin, ale za tu srandu by to stalo...
Mozno vyhra caputova, to bude pre tupac taky pohlavok... poriadna bomba po hlave pride az vyhraju volby sorosove dietky...
Ak by po sa tej pecke spamatali, tak by som to ludom aj zelal.
Neni potom predsaj lepsie byt to jadro a rozhodovat o europskych ci svetovych veciach spolu s nemcami a francuzmi? :))
Ja by som si zelal aby vyhral kotleba... ale iba koli tomu pekelnemu skrekotu ktory by potom znel slovenskom :D
Problem nie je s polskym masom, ale s nenazratostou jedalni, co kupia najlacnejsi odpad.
Cesta kapitulacie by nemala byt mozna, mali by to totalne dokoncit aj za cenu vlastnych zivotov.
Ludom to ocividne nevadi, ked ho volia.
Hranice su otvorene, v pohode moze ist hrat tam, kde bude rozhodca madarsky.
Pompeo bol urcit vytaza volieb :)
Na prvych troch antislovaci.. ale ved nech si ludia zvola koho chcu.
Ale nebud blby. Normalnemu je jasne, ze tam o ludi nikomu nejde. Ropa a ropa a zasa ropa. Stale dokola to iste. A tie 3 mil, neviem ci je to pravda.
Caputova ma ciele presne rovnake ako mistrik, len sa vie lepsie vyjadrovat.
Mistrik sa zahranicnej politike rozumie, lebo cita nemecku a britsku tlac :D. Bugar je hodnejsi nez mistrik a aj jadrovy klamar co tvrdi, ze sme vyrovnany partner nemecku.
Vsetci vieme, ze tam "o ropu istotne nejde"... Budis, povedzme ze volby boli zmanipulovane a maduro vyhral nepravom, len mi nejde do hlavy, podla akych kozmickych konstant a zakonov urcili za prezidenta Guaidóa. To si uz mozu akoze usa a ich ritolezci urcovat prezidentov po celom svete?
Dokazy su take ako vzdy... ziadne. A ze to povedali americania, tomu uz dnes veria len hlupaci.
Odporúčame