Fakt by ma zaujimalo, aku ma zivotnost maju take bytovky postavene este z cias komunizmu. Este spomeniem vznik poziaru, poskodenie statiky, a pod. Osobne si myslim, ze kupit byt je velmi zla investicia, pokial ho clovek nechce na prenajom ci vyhodny predaj. Myslim, ze maringotka na vhodnom pozemku ma realne cenu vyssiu.

