liberalni fasisti,.. su to jednoducho anarchisti, pretoze sa snazia spolocnost uviest do chaosu, kde nema nic hlavu a patu.
liberalni fasisti,.. su to jednoducho anarchisti, pretoze sa snazia spolocnost uviest do chaosu, kde nema nic hlavu a patu.
Ked niehoho anarchisti oznacuju za fasistu, konspiratora ci xenofoba.. to je ten, koho by sme mali volit.
Po precitani nadpisu by sa clovek normalne zlakol, ze sa zrazia.
Pravda uz robi mistrikovy kampan? Ja viem, mistrik je odbornik na zahranicnu politiku, lebo cita nemecke a britske media...
To briti uz mozu konkurovat porosenkovi :D
Skvele, nemci sa uz na nich isto tesia.
Taky typovy vzor liberalneho volica a vitaca... ;)
Uz by mi bolo aj trapne udavat nedoverihodny zdroj sohr. Uz aby bol koniec vojny.
Snad by to poistka preplatila, keby tam parkoval...
Voda je zivot, ked nebude, to bude problem, nie ked je.
Atentat sa da urobit na kazdeho na svete. Len treba zvazit, ake to moze mat nasledky.
Tak to mozeme cakat nejake raketove testy kldr. Behanim armadou po hraniciach sa dobre vztahy nerobia.
Jasne, oni su mudri, oni to zvladnu.
Odporúčame