Vsetko co mame je na dlh. Tak sa modlime, aby ekonomika slapala.
Vsetko co mame je na dlh. Tak sa modlime, aby ekonomika slapala.
Totalitny dennik, kde sa cenzuruje nazor v diskusii a aj informacie.
Presne takto o fingovanom chemickom utoku minule rusi informovali... a potom americania pustali tomahavky so zamienkou na chemicky utok.
No ved chod tam ukazat svoje "hrdinstvo" :)
Ked ti blazni s tym chodia aj na diskoteky :)
Staci youtube a tam je prevratenych tankov az az.
Mali by sa ukazovat detailne fotky, snad to niektoorym debilom pride skor.
No, ked je to migrant, tak je to len clovek so psychickymi problemami. Ci ta moda uz presla?
Presne takito isti sa pred par rokmi v statisicoch valili do europy.
Nespravil nic take, preco by mal mat pamatnik. Novinari z toho urobili frasku.
tu je jasne o co sa jedna. O ovladanie trhu z ropou. Ropa sa mina a vojna o nu prebieha. Ekonomiky stoja na rope a zvysenie cien jej bude sposobovat problemy az krizu.
Kousar mi pripomina F-5. F5 bolo, resp je uzasne nizkorozpoctove lietadlo.
Pokial svoje iq nevyuzije vo vede, tak je zbytocne. Drzim palce.
Toto nie je socializmus, ale chaos. Ma to prvky vsetkeho mozneho izmu.
Ja som za odvodovu a danovu ulavu z platu pracujuceho pre viacdetne rodiny. Je to ciastocne riesenie.
Demograficky rast vychodnej europe zastavila kriza po pade socializmu. To na zapade nemali. Ludia si deti nemozu dovolit, rodinu stat podporuje minimalne. Ked sa kradne, tak ne rodiny neostane.
Odporúčame