Necudujem sa, ze sa severna korea snazi o jadrovu bombu, kedze lahko sa moze stat, ze si uz zapad nejaku hlupost vymysli, aby ich mohol bombardovat.
Neviem, ale mam pocit, ze celkovo tzv zapad sa snazi utiect od svojich problemov s ktorymi si nevie rady a potom to u nich prerasta do isteho druhu sialenstva.


