Skor tym, ze nekupuje americke zbrane ..
Skor tym, ze nekupuje americke zbrane ..
Kua, ale si posraty z toho, ze ti rusky vojak rano zabucha na okno :D
Tomu sa hovori, ze "strasi ti vo vezi " ;)
Akoze rusko, tj jeden stat je hrozba voci celemu nato. Vysvetli mi uz konecne niekto, v com ta hrozba je? Mozno v tom, ze nato ma za velitelov debilov, potom pocty neplatia, inak neviem.
Jedine, co ta ospravedlnuje je tvoja hlupost.
Definuj tu hrozbu a netrep niekde z riti.
Komanci boli ucni proti sucasnum "demokratom".
Ja si skor myslim, ze nemci su uz mozno nacisto debilni.
Mylis sa, treba ho nosit teraz tak, ako nikdy, sice nie koli hokeju;)
Tak ja som nazoru, ze hodnejsi by boli za nejakym strojom, ak keby mali zlato vyhrat.
Fico tam musi byt, na kom by si matovic potom zakladal karieru??
Pol hodinu je plateny amerikou a tu dalsiu nemeckom :)))
Japonsky ostrov je preplneny, ze japonci z neho vypadavaju.
A preco by mali, ked su po vsetkych strankach aktualne mocnejsi narod
Tak to bola ozaj blba otazka...
:)))))))), ak by to bolo rusko, resp putin, necekla by ani vos.
Odporúčame