A vies ze oni maju svoje znacky telefonov? Malo citas, aj to mozno iba sme a pravdu. Z toho rozum nedostanes.
A vies ze oni maju svoje znacky telefonov? Malo citas, aj to mozno iba sme a pravdu. Z toho rozum nedostanes.
No jednonacne je, ze sa o tom nebude tolko pisat vo svetovych mediach.
Amikov stve, ze svet uz nie je iba usa a eu. Uz memaju ani zdaleka taku poziciu ako pred 15 rokmi.
No sak americka diplomacia... dohodneme sa tak ako chceme my, inak budeme bombardovat.
Alebo nech si zvysia tazbu svojej ropy a plynu aby pokryla domaci dopyt ;)
Noo, ja poznam niekoho, kto uz taku nobelovku za bombardovanie nemocnic ma...
No sak ale aj tak zostrelis akurat nosic, hlavica sa nudzovo aktivuje a drbne tak ci tak, akurat nie nad vojenskou zakladnou, ale niekde tebe nad zahradou.
Alebo v case anginy pol kurata kazdych 8 hodin.
Noo, dva patrioty nedokazali zistrelit rusky dron, nie este nejaky iskander prespikovany ochranou.
Ti normalni podla teba veria predsaj novemu casu a sme ;).
Daj mi jasnu odpoved, ze ci by by bolo taketo hlasovanie ak by bombardovali usa.
Esteze to nieje rf, to by sa jednalo o vojnovy zlocin, takto je to len nehoda.
A preto s...m na sporty. Sportovat sa ma pre zabavu a nie pre peniaze.
Vyroky hodne skuseneho diplomata. Vztahy su napate a henten hnup este prilieva benzin. Automaticky by mal byt zosadeny z funkcie. No uz amerika neni panom sveta ako poslednych 25 rokov. Je tu aj rf a mocna cina, mozno niemandi z eu.
Sam by mihol zadrziavat lode aj bez suhlasu osn. Alebo sa mylim?
Co ti na to. Niektorych ludi nepresvedcis, ze to Putin nebol.
Ale aj tak bych rad vedel, co tym madarom zviazalo nohy, ze neisli rozhodnut o tak dolezitej veci.
Odporúčame