Osobne si myslim, ze to nie je o uciteloch a ani o ucive, ale o discipline ziakov a studentov. Moralka ziakov ide od revolucie dole a dole a...
Osobne si myslim, ze to nie je o uciteloch a ani o ucive, ale o discipline ziakov a studentov. Moralka ziakov ide od revolucie dole a dole a...
Ale ma. Ma ropu, plyn a vsetko co si vies a nevies predstavit. To ze nemaju dolar ich uz vobec nezaujima, zvlast, ked maju okolo seba 2,5 miliardy zakaznikov a svet technologii o ktorom u nas mozeme len snivat.
Asi ta jedna ruska polna bola silnym konkurentom pre tie ich stovky nemocnic.
No vidite, ak by tam postavili mesitu a vsetci krestania odidu, tak by sa to nestalo.
Treba ukoncit izolaciu a ustanovit demokraciu.. budu sa mat dobre a bezpecne ako na Haity ;)
Do roboty sa chodi koli peniazom, nie zo zabavy. Ked to clovek spoji, je to len prijemny bonus. Zaplatte a budu ludia. Ale niektorym mozno stacia rumuni.
Tu ale nejde o fica, tu ide o gesto slovenska.
Sirit slobodu a demokraciu, hlavna priorita USA. Zacneme indianmi.
A niektori maju radost zo sluzieb anarchizmu, pocnuc v diskusiach.
Vsetci idu za peniazmi, teda konzum. Imigranti tak isto.
Akoze populusti to su ti co varovali pred rizikom migracie, zvysenia krimanality a teroristickej hrozby?Co spominali, ze grecko sa s krizi nedostane a peniaze nikdy vratene nebudu? Ti, co boli proti napadnutiu iraku, lybie a tvrdili, ze to bude rozvrat ako v afganistane?? Ti co tvrdia, ze tieto vlady zamerne sabotuju vysetrovanie gorili. Su to ti, co tvrdili, ze dzurindova vlada, ficova vlada su zlodeji?? Ti co tvrdia, ze vdaka rusku sa zvratila vyhra IS v syrii? A mozeme pokracovat a pokracovat. Mam pre nepopulistov spatnu spravu... Aj ked vam prieskumy ukazu, ze vyhravate o 50%, a noviny budu zasadne pisat clanky proti populistom, tak volby dopadnu uplne inak, pretoze standartne strany su zalozene na podvode a ludia to uz vedia.
A mozeme si byt isty, ze takito behaju po europe v hojnom pocte a bude ich viac. A navyse, osn sa tych vrahov snazi chranit.
My mame v BB slobodny vysielac. Pri tejto diktature cakam, ze ho coskoro zakazu.
Chcel som napisat, ze autor je organ, ale sak treba byt slusny. Ale asi koli takymto clankom ludia prestavaju mediam verit a potom su novinari z vysledkov priamo sokovani ...
No tiez sa to da napisat aj tak, ze ruske rakety sa priblizuju k zakladniam nato ;)
Aby sa potom nehadzala vina na menej inteligentnych nemcov, ked vyhra niekto iny.
Odporúčame