Slovensko má zásoby vody. Zatiaľ
Rieky mali clenity tok mrtve ramena, zaplavove oblasti, teraz je vsade rigol az do dunaja, mokrade su vysusene. Ja to vidim u nas v tt a iba krutim hlavou, cele mesto vybetonovane a terazv lete je tam ako v peci. Jediny vacsi park kamenny mlyn sa pomaly zastavuje, remizky na poliach vyklcovane, najnovsie stromy medzi paderovcami a katlovcami. Keby posadili nove. Pred par rokmi boli role poorane a pustil sa simnejsi vietor. Od trnavy az po dubove tj 15 km bola doslova prachova burka, na niektorych miestach nebolo vidiet na 5 metrov. Vsetko na hlavu, ved kazdemu NORMALNEMU sa viac paci zelen, stromy ako beton.