No politiku vsade na svete robia amateri a skutocni odbornici su pozasivani niekde v silnych korporaciach, pripadne na univerzitach, ci oboje. Ten populisticky odpad v EK je slabucky a nevie o com je rec a ked sa niekto najde, co sa tomu rozumie (napr v tomto sulik), takho maju za blazna. Ta dementnost a neschopnost je vidiet aj v pripade imigrantov, romov, namiesto toho stvaraju nezmyselne zakony, najviac ich trapia teple kakace a podobne, ale podstatne veci, ako chudoba, nezamestnanost, ekonomicke rozdiely,imigracia, obrovske dlhy eu statov vyriesit nedokazu... nemaju na to. Netvrdim, ze niekto z nas by problemy vyriesil, sle my sa aspon neserieme do roboty, na ktoru nemame.

