Za par desatroci budu mat francuzi moslimsku vladu, ktora bude podporovat dzihad na blizkom vychode a a v afrike.
Za par desatroci budu mat francuzi moslimsku vladu, ktora bude podporovat dzihad na blizkom vychode a a v afrike.
Kto vie, ako to bude vyzerat za 50 rokov, ked ta ich mentalita bude vo vacsine u nas v europe.
to sa im milicie akoze vzdali pod hrozbou smrti? Ved ked vedia ze ich podrezu, asi bych sa odstrelil radsej sam. Alebo ich dostanu v posteli nepripravenych?
Len greci maju vedla seba turkov a ti ich pred 100 rokmi este okupovali a hadam stale snivaju o osmanskej risi.
Ak by sa nepodporovala veda, tad dodnes okopavas nejake zamiaky na roli aby si mal co zrat.
A tak isto vieme ako niektori idu ako posrati bez priciny a vznikaju za nimi kolony o niekolko desiatok aut. A dobre vieme ake su tieto kolony nebezpecne ci uz pri nahlejzmene rychlosti slebo predbiehani.
To mi pripadaju tieto spori ako nase volby. Ci cerveni, ci modri, valaju jeden na druheho, ale nas ludi ojeklamavaju jedni aj druhi. Asi tak to vidim aj medzi natom a ruskom, doplacaju na to vychodni ukrajinci.
Tak nech si tych svojich ludi vezmu do ruska :)
Lenze ukrajinci moc na vyber nemaju. Rusi ich doteraz vyciciavali za ropu a plyn a vidno ake ekonomicke zazemie ma ukrajina. Presne ako my, teda nema co svetu ponuknut okrem pracovnej sili. Alebo?
To si vsimame vsetci. A tak isto sa uz spomina obnovenie braneckej sluzby i ked nie povinnosti, podobne v cesku a aj spolocna obrana vzdusneho priestoru, spolocne typy zbrani. A neviem co robo vtedy splietal o vojne...
No a ziak pretiahne ucitelku a ta dostane 10 rokov ako za vrazdu. Je to trochu na hlavu.
V europe boli len europania a zidia a vieme ako to dopadlo. Teraz tu budu bieli, cierni, zlti, krestania, ateisti, islamisti, zidia, vela narodov, vela reci, no kam to asi tak moze viest? K mieru a laskavemu suzitiu asi tazko. Tolko krvi co obetovali biely v europe pocas vecnych vojen, tak to hodam asi nikde na svete a teraz europu davaju cudzincom, ktorym je nasa historia ukradnuta.
A my sme za vojny kolko nevinnych aj deti poslali na smrt?
Hamba tym, ktori kaslu na referenda a ktori ich volia
A ked napadne ten sneh v noci? :)
Ciste teoreticky, ak by mala palestina vojensku prevahu, tak by boli izraelcania uz davno zmasakrovani.
Pokial viem, tak na tuto temu bolo referendum, ktore slovaci odmietli lebo ujo Ficko prikazal.
Odporúčame