Ja by som navrhoval zavedenie dobrovolneho socialneho systemu, teda kto plati, ma narok, kto neplati, nema narok. Usetrila by sa hromada penazi a slusni romovia ci biely by boli poisteni a naopak, mrokosov by to nutilo hladat si robotu aj za minimalnu mzdu.


