Ja len uvadzam priklad ficovolica.. ak je v prispevku akykolvek argument zmyselny, ci dokanca pravdivy a stal sa, je ohlas zaporny ked je pisany proti ficovi a zaroven moze byt totalny nezmysel,ktory zastava fica, tak je ohlas kladny. To je asi vsetko co som chcel.


