Vazne? Ja tvrdim, ze ficovolic bol pred volbami oklamany. Pred volbami masiroval svoj dav ako je utlacany, ako su porusovane jeho prava a ako s covid fasitami po volbach zatoci potresta zodpovednych. Okrem toho nasluboval aj ine bludy samozrejme.
Presli dva roky a jedine co mame, je nejaka sprava, ktoru SAV aj tak rozniesla na kopytach. Kde su prosim pekne teda tie tresty? Kde su potrestani ti zli zli zli covidfasisti?
Co z toho je nahovaranie a nelogicke?


