No konecne niekto kto “sipamata”. Prosim co nam brani vyuzit upravney ropovod v rokoch 2014-2015 (nepamatam presne) na dodavku ropy z inych zdrojov?
No konecne niekto kto “sipamata”. Prosim co nam brani vyuzit upravney ropovod v rokoch 2014-2015 (nepamatam presne) na dodavku ropy z inych zdrojov?
Takze ten vypadok do statneho rozpoctu, ktory ukrajina za dodavanu elektrinu platila, nahradime ako konkretne? Ked to teda bolo to najlepsie rozhodnutie?
Hm, len taka fakticka, ak sa nemylim tak v roku 2014-2015 Fico prezentoval, ze ropovod Druzba bolo dolezite prisposobit tomu, aby dodavky ropy mohli prudit zo vsetkych svetovych stran. Prosim, kde je teda problem ked technicky to dnes mozne je?
A to si s tym akoze dva a pol roka nikto nevie dat rady? Nikto tu nehoraznu mafiansku nehoraznost nevie zastavit? Nemyslite vazne. A ak to takto aj je, tak nemyslite ze je to potom len banda babrakov?
A? Teda neplatia, ci ako? Ci treba ich najprv poohybat aby sadli? Tak nejako?
Podotykam ze tie verdikty padli pocas tejto vlady. Oni spravuju stat, ministerstva, institucie… vsade maju svojich nominantov. Co viac aktualnejsie este chcete? Hadam tie lacnejsie potraviny, ci?
Cize moja otazka plati. V com je to pre nas dobre? Co ako Slovensko a teda aj vy konkretne z toho mame?
Cize toto Ficove rozhodnute je pre nas a teda aj pre vas v com dobre? Ak teda chapem spravne ze ho schvalujete.
Podla aktualnych rozhodnuti nevinny. Dalsia otazka?
Jasne ze nic nevypne. Ale ficovolic spapka kazde seno :-)
Nemusite to davat ani druhy ani treti krat. Staci ked mi len raz uz niekto konecne odpise, v com sa uz po volbach mame konecne lepsie. Co konkretne tato vlada od kedy vyvrala volby uz urobila pre ludi? Staci raz.
A dopadne to presne tak isto trapne ako ich “kvalifikovane” trestne oznamenia voci covidu alebo migom :-D
Boze ake dalsie dokazy este potrebuje zastanca tejto vlady, aby pochopil ze je to jedna neschopna banda.
Veru veru, "chcete lacnejšie potraviny a energie" je vlastne len správne položená otázka :-)
To je krásna logika. Nebudeme riešiť to čo vidíme a vieme že sa deje, ale budeme bojovať proti niečomu čo nám niekto bude tvrdiť že by sa určite stalo. Ale že ten niekto zodpovedá za aktuálny stav, to nejako ignorujeme.
Ešte že aktuálne náš priemysel prekvitá a zamestnávatelia sa na SK len tak hrnú.
Ako sa hovori, ked pan boh da aj motyka vystreli, ale tu by som skor povedal ze sa zvolebnieva.
Prosím, ktoré konkrétne jej rozhodnutia boli dobré? Jej celý problém je ona sama. Neriadi svoj rezort na základe jej odborných znalostí, zručností a skúseností, ale tak, ako to ona "cíti". Proste je úplne mimo.
Tak ja som frustrovaný hlavne z toho, kto nám aktuálne vládne, čo sa deje v tejto krajine od posledných volieb a je mi zle z dennodennej reality ktorú vidím a žijem. Toto je momentálne jeden veľmi veľký problém, ktorý treba riešiť.
Čo sa týka pravdy a nepravdy, prešlo už dva a pol roka a títo aktuálni babráci nedodali ani jedno jediné ň. Tak neviem o ako paralelnom matrixe to rozprávate. Konšpiračné úvahy si niekam strčte. Nikto zatiaľ nebol za nič odsúdený ani potrestaný.
Treba sa pýtať tých, ktorí to pred voľbami vykrikovali a sľubovali. Ale po takmer dva a pol roku sa zdá, že zrejme bolo v rokoch 20-23 všetko v poriadku. Do teraz žiadne vyšetrovania, žiadne tresty...
Nechceli by ste tú evidentne zástupnú a populistickú tému už konečne opustiť a pozrieť sa konečne z okna čo sa na Slovensku reálne deje?
Kotlárovu správu hádam nikto nemôže brať vážne :-D
Prosim pekne, ti ludia vedia kto nam aktualne vladne a kto nie? :-)
No a co tejto vlade brani vysetrovat to, obvinit a potrestat zodpovednych za tento zlocin?
Vy sa fakt uz necitite hlupo, ze vykrikujete to iste, co tato vlada pred volbami, a kym vy v tom dookola pokracujete, tak oni si riesia svoje? A maximalne to tak spomenu v nejakej diskusii, ked nemaju vecny argumet.
Stale nevadi? Bez urazky ale fakt si polozte otazku, kto je tu naozaj idiot.
Odporúčame