Sedí kovboj v bare a popíja whisky. Prisadne si k nemu lezba a vraví: "Ty si kovboj?"
"Áno, celý deň jazdím na ranči a zaháňam kone. A Ty si kto?"
"Ja som lezba! Celý deň myslím na ženy. Ráno, keď vstanem - myslím na ženy. Naobed, pri jedle - myslím na ženy. Večer, keď idem spať - myslím na ženy."
Lezba dopila a odišla. O chvíľu si ku kovbojovi prisadne chlap a pýta sa:
"Ty si kovboj?"
"Myslel som si, že áno, ale teraz som zistil, že som lezba!"

