Tvoj charakter v skratke.
Pozerám že máš chuť určovať kto sú to "riadni, pracovití, slušní občania". A na základe čoho ? Tvojich fašistických sklonov ?
Predpokladám že máš na svoje tvrdenie aj dôkazy a právoplatný rozsudok. Ak nie, tak máš priam ukážkové fašistické názory.
Len aby sa dostali do parlamentu. Možno vytvoria koalíciu s hajzelbabou v parlamentnom WC aby sa tam dostali.
Dobre, už vieme ako vyzeráš a teraz čo ?
Tak potom v Bratislave pod hradom. Nech si ich užijú.
Každý politik je predajná dievka.
" je dôležité aj skontrolovať majetkové pomery" Tak napríklad či nebral peniaze zo zahraničia, že ?
"sa ukázali prepojenia na ľudí, ktorí mali vlastné pravidlá" Však všetky strany majú vlastné pravidlá. O čom je zmluva o neútoční ? O pravidlách že "naše" chyby si nebudeme všímať ?
A na základ čoho ? Tvojho presvedčenia ? Ty máš monopol na pravdu ? Len ty ? Nie si taký malinký fašista ?
Podľa všetkého si určite nie liberál. "Klasický liberalizmus je pravicová ideológia, bojujúca za maximálnu slobodu. A to ako osobnú, tak aj ekonomickú, náboženskú a politickú." Takže dopraj aj iným ich názor, postoj. Alebo si liberál len keď sa ti ti finančne hodí ?
A potom bude podľa teba a budeš spokojný ? A opäť to vyhrážanie sa ako bude po voľbách. Ako sa všetko "popraví" na správnu mieru. Čo chceš zopakovať rok 1933 v Nemecku ? Však ty si viac fašista ako prisudzuješ LSNS.
A sám si proti proti rovnosti medzi ľudmi bez rozdielu názoru.
Chceš riešiť LSNS, zabudol si ? Len tak pre srandu napíš ako si predstavuješ to tvoje riešenie ?
Takže nenávisť ku všetkému východnému, Rusku a Číne je v poriadku ? Nie je už v jeho definícii zárodok fašizmu samotného ? Pocitu nadradenosti západu ? Sliacky je človek píšuci za peniaze, nie je novinár.
Dobre, LSNS bola súdená a bola oslobodená. Takže keď nerešpektuješ rozhodnutie súdu lebo sa ti nehodí je to tvoja vec.
Odporúčame