"Opozícia hovorí o pošliapaní jej práv" Rozhodlo o tom plénum hlasovaním na návrh poslanca Roberta Fica. Takže to bolo rozhodnuté hlasovaním. Demokraticky.
"Igor Matovič odsunutie návrhov zákonov označil za pošliapanie základných demokratických práv." Takže podľa neho sa o tom nehlasovalo ? Alebo zase len tak tára do vetra ?

