"Aktuálna štatistika ukazuje, že Ukrajina sa nachádza na úrovni afrických štátov" Neviem či nepodceňujú africké štáty.
"Aktuálna štatistika ukazuje, že Ukrajina sa nachádza na úrovni afrických štátov" Neviem či nepodceňujú africké štáty.
"Na Ukrajine sa nachádza až 40 miliónov hektárov úrodnej pôdy," Na ktorú majú zálusk zahraniční podporovatelia prevratu.
Asi nie, pekne sa vytáča.
Takže kto to má tie spôsoby ? Ty, ja ? Ty si ich maj, podľa správania a reakcií asi aj máš. Mňa do toho neťahaj, fašista.
A tebe ako vybavil tvoju sťažnosť ? Stále nič, že ?
Je taký rozkokošený že to vyzerá na celú vaňu.
Ozaj máš pekné demokratické a liberálne spôsoby.
Tam to robí technik podľa priania majiteľa.
Ak máš nejaké dôkazy o tom, že na Slovensku sú fašistické strany treba to oznámiť príslušným úradom. Ak nie, tak tú slušnosť, charakter a zábrany si stratil/a ty. A kam kráčaš potom ty, je už na tebe.
Mali sme nakúpiť S400. Namiesto F16.
Je to fakt, ktorý ignorujú len Banderovi pohrobci na Ukrajine. Krym už nie je ich.
"Líbya upadla do chaosu po povstaní, ktoré v roku 2011 pripravilo o moc aj život diktátora Muammara Kaddáfího." Treba ešte dodať že to povstanie celkom pekne financovali a podporovali SŠA a EÚ. Ale že tzv " demokratizáciu" nazývajú chaosom je pokrok. Ešte 30 rokov a nazve sa to pravým menom.
„Najrýchlejšie budú rásť tie spoločnosti a krajiny, ktoré najlepšie spolupracujú," Takže Čína a Rusko ?
Ten si len vytkol nohu ako preskakoval plot.
Tvrdí kto ? OOS ? Teda o tom útočení.
Info dodala OOS. Propagačná dielňa ukrajinskej vlády.
Že ty budeš liberál ? To sa pozná podľa slovníka.
Toto sme si ako decká rozprávali ako vtip. A ešte kopu ďalších. Kdeže tvoj dedo.
Ozaj a keď sa niekde objaví článok že útočili Ukroši, tiež tomu budeš tak slepo veriť ?
Petra nezvláda prechod. Hormóny.
Odporúčame