Tak si daj, nikto ti v tom nebráni.
Tak si daj, nikto ti v tom nebráni.
Takto sa to začína. Začne sa v mene "spravodlivosti" obmedzovať právo. A potom sa to povalí. Keď sa poruší u jedného tak potom aj u druhého. Všetko v mene "spravodlivosti". A hádaj kde to skončí. Tiež ma to štve, ale keď mu to zákon dovoľuje, tak nech sa zmení zákon. Sú na to postupy. A predstav si, že omnoho väčší vinníci sa pred súd ani nedostanú.
Má PN ? Má. Treba dodržiavať zákon. Aj pri takých ako je on.
"Obhajca TV Markíza Daniel Lipšic poukázal na to, že on sám nemal problém zúčastňovať sa hlavného pojednávania deň po ortopedickej operácii."Lipstein je bez kostí, chrbticu určite nemá, tak aká operácia.
Šulino sa asi bol pozrieť kam pôjde.
S kým si sa spojil ty, že si taký nemúdry ?
Zatiaľ tam mal iba ponožky.
Keby len ten, ale aj Šulino. Prečo sa akosi zabúda že s ním raňajkoval ako predseda parlamentu ?
Však to robíš aj ty, nie ? Tak načo kravy, máme teba.
A nie si neonacista aj ty ?
Bolo by dobré keby sa to dotklo len ich. Bohužiaľ to schytajú aj ostatní.
Ak máš dôkazy že na SK sú fašistické strany obráť sa na príslušné úrady. Ináč len tak kecáš, ohováraš a šíriš hoaxy.
"Chcú zachrániť hlasy strán, ktoré sú na hranici voliteľnosti." Koľká obetavosť.
A to mu poradil Kočner na raňajkách ?
Ale on nemôže zato že si sa spoznal. Nikoho priamo neoznačil.
Takže ako jeden z diskutujúcich môžeš ako prvý realizovať svoj nápad.
Najprv Rusko po-osierame kde sa dá a potom chceme od nich plyn.
A ešte nejaké čísla o hydine ( nie v parlamente alebo Grasalkovičovom paláci ) a bravčovom.
Odporúčame