"Pred tridsiatimi rokmi prišla na Slovensko sloboda a demokracia." Škoda že tu neostala.
"Pred tridsiatimi rokmi prišla na Slovensko sloboda a demokracia." Škoda že tu neostala.
Neexistuje menšie a väčšie zlo. Každé zlo, keď mu dáš šancu, vyrastie.
Rusko varovalo len takí ako ty akosi nepočúvajú čo Rusi hovoria.
"Toto porovnanie, samozrejme nezohľadňuje vývoj kvality produktov, ich balenie a dostupnosť, ktorá je s vtedajším obdobím neporovnateľná,“ uzavreli analytici." Veru tak, kvalita sa nedá porovnať.
"vzájomnú prepojenosť revolučných hnutí" Kto to všetko asi prepája ?
Nie každý chodí nočným mestom za tým účelom ako ty.
O čo lepší boli komunisti typu Lajčák, Šefčovič, Kukan, ... ktorí užívali výhod a keď ich mali stratiť prešli na druhú stranu.
"s opilcom Ficom chcú vládnuť už len kšeftári a mafiáni" A takých politikov je dosť aj v opozícii.
Aby si vedel čo píšeš, režim bol socialistický, nie komunistický. Áno dožili sa tej zmeny aj tí, ktorí boli za ten stav zodpovední. A práve im sa darí najlepšie.
Počas osláv 17. novembra vyliezol na pouličnú lampu chlap, v ruke má slovenskú vlajku a volá " Nech žije demokracia". Príde k nemu policajt a vyzval ho, aby zliezol dole. Chlapík odvetil " Nejdem, som slobodný občan slobodného štátu". Policajt na to " Prepáčte, nevedel som, že ste cudzinec".
"Súčasná potravinová nesebestačnosť je dôsledkom viacerých procesov – nekonzistentnej agrárnej politiky ponovembrových vlád, transformácie agroodvetvia, ktorá vyústila do zápasu o vlastnícke ovládnutie poľnohospodárskych podnikov, rozpadu potravinárskeho priemyslu a, samozrejme, je aj produktom nezvládnutého vstupu do EÚ." Ale úmyselné rozvrátenie za účelom získania nových trhov.
"Nechali sme hlboko padnúť poľnohospodárstvo, stratili spracovateľský priemysel a kupujeme šmejdy. Kedysi ma trápil žalúdok a súčasťou diéty predpísanej lekármi bolo hovädzie mäso. Dnes slovenské hovädzie končí v zahraničí a reťazce dovážajú zmrazené z druhého konca Európy. Pred tridsiatimi rokmi mi nezišlo na um, že krajina, ktorá sa vedela sama uživiť, bude odkázaná na dovozy."
https://spravy.pravda.sk/domace/cla nok/53240… Hraško, vedec-pôdoznalec
Jaj keď verili že politik aj splní čo sľúbi.
To sme ale nemali celú kopu terajších politikov. Lajčáka, Šefčoviča .....
Miklož je dôkazom že aj malý národ môže mať veľkých zlodejov.
Odporúčame