Taká duchaplná reakcia, hodná teba.
Taká duchaplná reakcia, hodná teba.
Ej veru, Mirko, dobrý ťah. Treba niečo vyviesť aby sa zabudla tvoja účasť na gorilej vláde.
Vlka je na nich škoda. Im stačí aj sviňa. Viac vystihuje ich povahy.
"Beblavý chce registrované partnerstvá skôr. KDH, OĽaNO a Sme rodina reagujú ostro, v hre je osud vlády" To už akože tí pajáci vyhrali voľby ? Ale voľby sú len formalitou ? Na kom SW beží sčítavanie hlasov ?
A ako by dopadol podobný prieskum u nás ? Verilo by prezidentke 60 % ?
V niečom sú SŠA partner, ale zároveň by mali Európska únia a členské štáty dôkladne zvažovať riziká spolupráce s nimi.
Skôr by som to aplikoval na ich politikov. A keď niečo povie člen BIS tak to je ako ľad na Slnku. nemá to dlhé trvanie.
Skľudni hormón. Vôbec nemusíš písať že je nejaká nula, to si len chcel niekoho uraziť. Ale ako vidím sám si sa pekne rozkokošil. tak sa ukľudni aby si mohol zaspať, ty gramatik.
Podľa tvojho bazírovania na gramatike ti záleží viac na forme ako obsahu. Alebo keď sa už nemáš čoho chytiť rypneš do gramatik? . Potom ale ozaj dodržuj to, čo vytýkaš druhým. A čo sa týka "Ja mu nevytykam gramatiku" tvoj príspevok "Ty si zas nula gramaticka" je teda o čom ak nie o gramatike ?
Pozor ako píšeš. Sú tu strážcovia gramatiky. Ale páči sa mi tvoje inteligentné a rázne odsúdenie Zeman. Skoro ako v 50-tych rokoch. Máš v tom prax.
Ozaj, a teraz budeš gramatiku vytýkať každému ? Tak začni od seba. Slovenčina má aj dĺžne a mäkčene. Ty gramatická nula.
Je život po smrti ? Tiež nie.
Bugár a či Danko všetko je to jedna háveď. Akoby kobra vyčítala štrkáčovi že je jedovatý.
Beblavý je ako starý uj s novou šprckou. Má síce inú farbu ale stále je to ten istý starý uj.
Beblavý je ako besný pes. Ide kúsať ruko čo ho kŕmila. Ale mal by mať na zreteli že kto sa správa ako besný pes tak aj skončí.
Prečo každého posudzuješ podľa seba ?
Odporúčame