Elektromobil by mal byť ekologickejšou a aj ekonomickejšou alternatívou. Potom sa bude kupovať. Ale zatiaľ nie je ani jedno ani druhé.
Elektromobil by mal byť ekologickejšou a aj ekonomickejšou alternatívou. Potom sa bude kupovať. Ale zatiaľ nie je ani jedno ani druhé.
Odpoveď je jednoduchá. Podobné ťahy robila, robí a bude robiť každá vláda. A keďže raz je pri moci ten a druhý krát onen kam by došli keby sa za to vzájomne stíhali a vyšetrovali. Tak si môžu pekne v kľude všetci niečo uždibnúť a utrhnúť bez toho aby sa potom museli báť. Kryje ich solidarita zlodejov.
Obchodné nezhody so SŠA by vyriešilo nekupovanie GMO.
Zaoberajú sa tým čomu rozumejú.
Ej ale sa boja gorilky pravicové, boja sa.
Ide protestovať aj čivava z Prievidze ?
A počuli páni celý záznam, celých 39 hodín ?
A ja som myslel že Matovič má Kojaka a on má Fica.
Belousovová ( Malíková ) mu už raz jednu fukla.
To je tak, keď veríš tomu čo napíše Matišák.
A aj zahraničný agent Matišák bude pokračovať v tom čo robil doteraz.
"Musíme náš štát vybudovať nanovo, vyhlásil Kiska" Ale bez podvodníkov, úžerníkov a špekulantov.
A aj si utrel v kútiku oka slzu smútku. Len či nám z UA vydajú tých dvoch gorilákov.
Sulino je stapatý ako Turban. A aj lásku k chémii majú rovnakú.
Tak už ten príspevok konečne napíš.
Na mŕtvom bode je celá Ukrajina. Dopredu sa nedá a naspäť nechcú.
A nemohol by denník N získať podobne pokútnym spôsobom niečo o Kiskovi, Trubanovi, Čaputovej ?
Odporúčame