soustruh, trepeš a klameš. Akú odozvu v médiách a mimovládkach mal zásah v Moldave? Tak si to porovnaj.
soustruh, trepeš a klameš. Akú odozvu v médiách a mimovládkach mal zásah v Moldave? Tak si to porovnaj.
Ako by reagoval Naď, keby nejaká skupina robila hurhaj a neporiadok - ako to často robia rómovia, či černošská enkláva (našťastie u nás ešte nie sú etablovaní)?
Kedy už konečne zatrhnú manipulácie, osočovanie a páchanie trestnej činnosti vydavateľstiev "N", SME, AKTUALÍT a ich prestitútov. Redakcie rozpustiť, ich prestitútov dať "privoňať" k statočnej produktívnej práci.
Skúste sa vy, čo sa zastávate Naďa a hrubého neopodstatneného zákroku policajtov, či by podobne reagovali, keby ja jednalo o skupinu rómov či černochov.
pichám, že ťa to baví obhajovať neobhájiteľné, zrejme si takto zarábaš, keď nič iné nevieš.
Tu na diskusii už niektorí navádzajú na elimináciu iných občanov, ktorí majú iný názor, kde to skončí? Prirodzene ide o voličov OLaJNa, ktorí majú taký inteligenčný kvocient, ktorým sa hrdia obyvatelia osád s primitívnym spôsobom života. Normálny ľudia predsa nemohli voliť Matovičovu bandu primitívov.
Pri zásahu policajti ťažko zranili jedného občana a Naď prizvukuje, že zásah mohol byť ešte razantnejší - to si tento vagabund predstavuje ako? Že už mali policajti tých ľudí strielať? Na základe vyhlášky, ktorá je v oblasti ľudských práv nulitná. Takých ľudí voliči OLaJNa si zvolili, nech sa nečudujú, keď sa im to vráti aj s úrokmi. A vráti sa im to na 100%.
Nadpis znie ako keby sa USA šli prepadnúť pod zem, čo sa síce nedeje, ale mohlo by sa, aby zlo sveta zmizlo.
neprišlo, kedy tebe už konečne príde niečo rozumné?
kedy už konečne niekto prestitútov zo SME, N a iných vlastizradných médií vypoklonkuje z tohoto štátu, už narobili veľa zla.
Naď, príď medzi normálnych ľudí a povedz im to priamo do očí, čoho sa bojíš. Mať provokačné, urážlivé a dehonestujúce výroky proti ľuďom, ktorí ťa platia a si schovaný za monitorom počítača a keď vyjdeš von máš aj ochrankou - to si hrdina. Naď je zbabelý sráč, neberte ho nikto vážne.
Tento článok je angažovaná nadpráca Lívie Černickej. Dôjde aj na prestitútov.
Hovorí pravdu. Keď sa niekto správa ako hovädo, nezáleží na farbe kože.
novinári sú neužitoční trolovia, viac pre spoločnosť robia smetiarské autá s obsluhou na zadných stupačkách. Taká Tódová by si už mala vybavovať na USA ambasáde doživotný exil.
Zaax, márne sa snažíš vylepšiť obraz Čaputovej a Heger- Matovič vlády. Majú to nahnuté tak, ako žiadna iná doterajšia vláda.
A Hager sa na čom predával v Košiciach?
Nechápeš nadsádzku a iróniu. Treba si vedieť robiť srandu aj zo seba samého.
Kde na svete, kde je vysoká zaočkovanosť, sa covid nešíri?
To prázdno okolo neho len ukazuje na prázdno v jeho reči. Komediant a navyše trápny.
Odporúčame