Za tých 12 rokov dali do poriadku ten chaos po radičovej vláde, ktorí za krátku dobu vládnutia spravili takú deštrukciu, že je skoro zázrak za 12 rokov to napraviť. Toto sa bude opakovať, lebo ničenie štátu, jeho ekonomiky je v súčasnosti tak razantné, že náprava bude trvať dekády. Vždy je ďaleko ľahšie ničiť ako niečo konštruktívne tvoriť, to trvá dlho. Opäť nastala situácie, keď už sa Slovensko pozviechalo z marazmu dzurindovej a radičovej vlády a začalo dobiehať severské štáty, tak manipulatívne média zblbli menej chápavých voličov (OLaNO) a nastal zase pád ekonomiky, znižovanie sociálnych štandardov, enormné zadlžovanie.


