Kto bol v ŠtB, tomu chcú znížiť penziu. Aj vdovám a vdovcom
Pripadá mi to celé veľmi hlúpe a primitívne, tak ako sú tí čo to predkladajú a aj tí či ich volili. Nech si aktéri tejto pomstychtivej frašky uvedomia, že nebudú dlho pri "koryte" a všetko sa im môže vrátiť aj s úrokmi. Ak hlúpym a primitívnym spôsobom rozbehnú pomstychtivú špirálu "odplácania sa" za záležitosti staré desaťročia, dosiahnu v spoločnosti neželaný efekt podozrievania, osočovania, kriminalizácie spoluobčanov, ktorých vina nie je súdne dokázaná, môže postihovať množstvo úplne nevinných a to len pre hlúposť a krvavé oči tých, čo sa dostali ktovieako do parlamentu, bez vzdelania, životných skúsenosti, prirodzenej múdrosti. Nemôžeme sa čudovať, že spoločnosť je v takomto "havarijnom" stave a drvivá väčšina občanov je už z toho riadne nasrdená. Namiesto toho, aby riešili vážne problémy, vymýšľajú si pomstychtivé zvrátenosti.