RTVS je verejnoprávna inštitúcia, ktorú platíme z našich daní a poplatkov.
RTVS je verejnoprávna inštitúcia, ktorú platíme z našich daní a poplatkov.
Novinári riadne prikladajú pod matovičov kotol, pomáhajú mu, ako sa dá.
Prečo Matovič stále neodstupuje? Veď jasne a zreteľne vyhlásil, že keď plošné testovanie bude neúspešné, odstúpi.
No a tých ľudí sa aj napriek tomu zúčastnilo minimálne toľko ako tzv. slušných.
malinova - demonštrácie za "Slušné Slovensko" boli dlhodobo pripravované, riadené a štedro financované zo zahraničia, čo by mal potvrdiť agent Šeliga (veď tam bol na školení - a môžeš hádať, kde), odkiaľ tie špinavé peniaze tiekli (čo ako príkladný podrazák a farizej neprizná) a ako sa dostal na post podpredsedu parlamentu.
Oproti tomu boli protesty v utorok 17.11. spontánne, nechystané a v ovzduší vyhrážok hyen Matoviča, Naďa, Mikulca - teda ministrov silových zložiek. Aj napriek hrozbe postihov sa protestov zúčastnilo desaťtisíce neorganizovaných, za to dobre nasrdených občanov.
Ten rozdiel je markantný, malinová, chápeš?
matovičove reči o úspešnosti testovania, čo potom sám matovič poprie, čiže po slovensky - kaká (je to synonimum silnejšieho výrazu) si do huby.
S Čechmi je to pravidlo, nie že sa to občas stáva.
Kedy Matovič naplní svoj sľub, že keď testovanie bude neúspešné, tak odstúpi. To, že plošné testovanie neúspešné bolo, teraz Matovič potvrdil v priamom prenose.
Klamstvá a manipulácie obi dvoch ministrov iste prinesú trpké ovocie a verím, že pre nich. Protest o sile niekoľko desiatok tisíc ľudí bol pokojný, bez násilností. To, že sa niekoľko jedincov našlo, ktorí niekde v úzadí policajtov provokovali, nemôžu zovšeobecniť na desaťtisíce ľudí, ktorí v pokoji stáli a v pokoji sa rozišli na Hodžovom námestí, navyše, keď policajná jednotka za potlesku tisícok ľudí, odišla z pred brány paláca. A o tom bola hlavne demonštrácia - opakujem POKOJNÁ A BEZ NÁSILNOSTÍ. Všetko, čo klamú Matovič a spol s mediálnymi prestitútmi je bohapusté KLAMSTVO.
Dnes rano v rozhlase Slovensko 1 v krátkych správach o demonštrácii s desaťtisícmi ľuďmi o 7,30 ani "ň".
Saste, ty si dnes chýbal v Blave?
Objektívne opísanie skutočnosti, nič viac, nič menej. Kde sú novinári?
No máš pravdu, že 95 oktan stačí, lenže pri 100 je nižšia spotreba - ľahko overiteľný fakt.
Presne si opísal Matoviča - čaro nechceného, však?
Ozaj, ako skončila jej kauza, keď svojou hlúposťou ohrozila bezpečnosť štátu?
Odporúčame