"Císař pán je vůl" a Matovič je ...........nech si každý doplní čo chce.
"Císař pán je vůl" a Matovič je ...........nech si každý doplní čo chce.
Bol som sa testovať, vystál som cca 50 minút (čo je ešte relatívne v pohode) a teraz čo? Matovič na tlačovke vyhlásil, že tí čo sa dali testovať a boli negatívni, ešte neznamená, že nie sú šíriteľmi vírusu. To je premiér, však, vy jeho voliči, jelita hlúpe - ospravedlňujem sa, vypenil som.
Starí ľudia sa pod vedením novej vlády stávajú príťažou a takto sa k nim stavia aj tzv. premiér Matovič s celou vládou - zosmiešňujú ich kde sa dá, považujú ich za neproduktívnu záťaž štátu, ktorú treba postupne (tú záťaž) eliminovať. Robia to sofistikovaným skrytým spôsobom, odopieraním zdravotnej starostlivosti, zdražovaním základných životných potrieb, podprahovým podsúvaním o priživovaní neproduktívných starých ľudí na štátnych zdrojoch a ich vyciciavaní rozpočtu na zdravotníctvo, sociálnu poisťovňu.
Pre "Ruskíokupanti1968" - dnes v priamom prenose sa ukazuje kvalita zdravotníctva oproti tomu z rokov 1970 - 1989. V tej dobe by žiadna tzv. pandémia nebola, lebo vtedajšie zdravotníctvo by tieto počty chorých infikovaných pacientov Covidom zvládlo "ľavou zadnou". Zničenie fungujúcich štruktúr bývalého Československa je typyckou črtou ponovembrových udalostí. A dnešný stav to objektívne a nespochybniteľne dokazuje.
Keď nevie čítať s porozumením, tak od Matovičového voliča nečakaj aspoň priemerné IQ.
A teraz to ako bude: Matovič predsa tvrdil, že keď nebude plošné testovanie, alebo bude neúspešné, podá demisiu.
Štát je naozaj v srabe - keď je vo vláde Remišová s Matovičom.
Nie, chcel som povedať, že stav celého zdravotníctva sa rapídne zhoršil po tzv. Zajacovej reforme. Dovtedy ešte fungovalo podľa modelu z 80 tich rokov. Tak si objektívne porovnajme v dnešných reáliach obi dva systémy. Chcem veriť, že po odoznení COVID u, sa začne u nás pracovať na návrate fungujúceho zdravotníctva.
V 90 tich rokoch prebehla na území ČR a SR veľká epidémia s násobnými počtami chorých oproti dnešnému COVIDU. Tak nahlas rozmýšľam, prečo v tej dobe neboli zavedené opatrenia, ako dnes, čo si pamätám, boli chrípkové prázdniny, zákaz návštev v nemocniciach a doporučené dôsledné dodržiavanie hygieny každého občana - umývanie rúk, posilňovanie imunity, nekýchanie na spolucestujúceho atď. A zdravotníctvo aj napriek nárastu tisícok hospitalizovaných pacientov s komplikáciami chrípky nekolabovalo. Dnes je tých hospitalizovaných pacientov o veľa menej a nemocnice sú v predkolapsovom stave. Prečo? Nuž odpoveď tkvie v "Zajacovej" reforme zdravotníctva, zmeny financovania cez zdravotné poisťovne. Pamätáme si aký humbuk spustili niektorí pravicoví politici, keď SMER podal zákaz zisku poisťovní na súd, a keď chcel návrat jednej zdravotnej poisťovne? Ako sa títo finanční žraloci bránili a ako v ich obrane im pomáhali médiá a politici z pravicového košiara.
Článok je polopravdivý, manipulatívny a neobjektívny. Zamlčuje podstatu a šíri klamstvo o proteste výtržníkov. Bolo tam niekoľko tisíc demonštrantov, ktorí sa správali pokojne a svojou prítomnosťou vyslali signál vláde, že je neschopná. Niekoľko nespratníkov (možno aj nasadených provokatérov), dali zámienku na zásah polície a na dehonestáciu tisícov ľudí od hulváta Matoviča.
Článok je polopravdivý, manipulatívny a neobjektívny. Zamlčuje podstatu a šíri klamstvo o proteste výtržníkov. Bolo tam niekoľko tisíc demonštrantov, ktorí sa správali pokojne a svojou prítomnosťou vyslali signál vláde, že je neschopná. Niekoľko nespratníkov (možno aj nasadených provokatérov), dali zámienku na zásah polície a na dehonestáciu tisícov ľudí od hulváta Matoviča.
ako si ich Matovič naučil, tak spievajú
Iste že nie, tak ako v Bielorusku, tiež to boli demokratickí protestujúci.
Takže TASR informuje, že "výtržníci" protestujú - ako môžu hlúpo klamať a zavádzať. Je tam desaťtisíce ľudí, ktorí sú pokojní, stačí ale takáto klamárska a znevažujúca správa a pokoj prestane. Kto je zodpovedný za napísanie nadpisu? Pokiaľ policajti zasiahnú, všetko pokazia. Mimochodom, Matovičovi jeho vlastná medicína asi nebude po chuti.
tak milo - vtipné ?!?! Zaráža ma, že úbohosť, nevzdelanosť, hlúposť je u niekoho "milo - vtipná"; vlastne u voliča Matoviča je to normálne, teda na diagnózu.
to naozaj musím podrobne vysvetľovať čo som napísal? Tak teda - bloger sa odvoláva na informácie publikované denníkom N, tzn. extrémne manipulatívne a vyložene zavádzajúce a klamlivé informácie. Stačí?
nemienim plytvať energiou na vysvetľovanie jednoduchých procesov chápania.
prirodzene malo byť "debo"
Odporúčame