prepáč mírius, ale ak naozaj nechápeš o čo tu ide, mal by si sa viac vzdelať v histórii. Rostas nič zlé ani štvavé neuverejnil a aj napriek tomu ho v "demokratickej a pluralitnej" spoločnosti odsúdili. Máme v ústave zakotvené slobody vyjadrovania, slobody vierovyznania atď.
A môžem zodpovedne napísať, že za socializmu by takéto šikanovanie nebolo možné. Vtedy sa zákony dodržiavali.


