Prečo sypete perly sviniam?
mne nik nevládne, ja nepotrebujem masmediálnu - opozičnú masáž klamstiev a manipulácii, viem sa rozhodnúť na základe zdravého úsudku a nie podľa toho, koho mi nadiktuje nejaký opozičník a ich novinár.
Čo máš s mojou chuťou do jedla. Vy liberáli by ste chceli kontrolovať všetko.
Tento pozitívny vývoj rastu dôchodkov, ale aj rastu minimálnej mzdy sa dá zvrátiť - zvolením Kisku, Trubana, Hlinu, Matoviča, Sulíka, Beblavého do parlamentu. Veľmi im kole oči, že sa bežným zamestnancom a dôchodcom zlepšuje život. Neskryte by chceli ukradnúť tie peniaze pre seba a zo zamestnancov a dôchodcov spraviť kategóriu podradných ľudí, ktorí by im mali slúžiť.
Prečo tu zmizli príspevky, ktoré jednoznačne odkazujú na neobjektívnu protiruskú rétoriku tzv. "analytika" Naďa?
To nie je pravda. Nie 14 x, ale aspoň 15 x.
A najviac je úsmevné, ako sa Matovičovi na scéne motá bývalý informátor ŠTB Budaj - to je zvrátenosť.
Vidíš, Lipšic to tak presne robí.
Krásne zdokumentované, ako si Lipšic kaká do huby - je to ničomník.
My už sme totálne zhlúpení, stačí si to iba priznať a problém je vyriešený.
Tí budú "z poza bučka " zákerne podpichovať a sabotovať celý proces.
Pri zhliadnutí ma prepadli tieto emócie: hnus, odpor, prirodzene som video nedopozeral. Zvrátenosť a dekadencia zaplavuje náš svet.
Matovič si pletie pojmy - s Kiskom sú excelentní mafiáni a toto projektujú na politických oponentov.
vidím, že trezedman má problém s pochopením čítaného textu.
Konečne jeden objektívny článok o stagnácii spoločnosti po majetkovom prevrate v novembri 1989.
Nuž tie dezinformačné weby - ako denník N, aktuality a im podobné štvavé média - treba zavrieť. Lenže tieto weby Čaputke masívne pomáhali k moci a navyše nemá pre výkon funkcie, žiadne predpoklady, skúsenosti.
Žiakovi Manisovi odkazujem, že cestovať do cudziny sa dalo, obzvlášť do Juhoslávie - teda ho oklamali a takto klamú aj iných.
November bol prachsprostý podvod na obyvateľov ČSSR.
Prosperujúcu ekonomiku, životnú úroveň jednu z najlepších vo svete protagonisti majetkového prevratu vymenili za vlastný prospech a luxus. Keď sa už dostávame na životnú úroveň podobnú ako v r. 1989, už zase neprajníci dobrého života bežných ľudí broja a rozoštvávajú.
Čo to trepe o jednom údere, asi si naozaj nič nepamätá, veď ich dostal minimálne tri, ktoré ho otriasli a po treťom šiel k zemi. Bol už po prvom údere mľadravý.
Odporúčame