Hlupáci sa dajú veľmi ľahko namotať prisprostými novinárskymi a galkofónnomatovičovskými nenávistnými výlevmi. Tým Slovákov strhávajú do priepasti nenávisti a zhovädilosti. A tu na debate im ešte niektorí "tlieskajú", nuž najhoršia je zrážka s hlupákom - nad blbosťou sa vyhrať nedá - je večná, dá sa s ňou iba donekonečna bojovať.


