Kiska sa stretol s pápežom Františkom, ten mu dal dar pre Bezáka
Priama manipulácia v odseku: "Sekretár Svätej stolice vyjadril presvedčenie o tom, že by sme sa mali s Ukrajinou rozprávať a stretávať čím viac,“ povedal Kiska a odsúdil „agresiu Ruska“ na východe Ukrajiny, pri ktorej „zbytočne zomierajú ľudia“. Podľa neho násilie a „terajšia agresia Ruska v Azovskom mori“ vyvolávajú znepokojenie aj vo Vatikáne.
Takže ... povedal Kiska a odsúdil "agresiu......" - Kiska je hovorcom Vatikánu?! Hovorí o pokore a vzápätí útočí na Rusko, čo je toto za človeka? Na Slovensku robí rozbroje, označuje nás ako mafiánov, organizuje - zneužíva mladých ľudí na vyvolávanie nepokojov v štáte a pred pápežom sa tvári ako pokorný? Niet čo viac dodať. Len to, či toho hada podporuje nejaký normálny človek? O prestitútoch sa nedá hovoriť ako o normálnych.