Ako môžeme od bulváru SME a N chcieť pluralitu, či nebodaj objektívne informovanie. Na bežiacom páse dennodenne porušujú tlačový zákon a keby sme naozaj žili v právnom štáte, už by ich pokuty za ich klamstvá a manipulácie zruinovali. V právnom štáte by ich totiž odstrihli od financovaní zo zahraničia - veď iba preto stále otravujú, sami na seba si zarobiť nevedia. Prečo úrady nezverejňujú koľko dostali právoplatných pokút a akú sumu zaplatili za ich klamstvá a ohováračky.


