Ak toto nie je cesta k svetovej horúcej vojne, čo to potom je? Američania sa skutočne zbláznili a veľmi sa mýlia, že nimi chystaný svetový konflikt sa ich nedotkne. Obyčajných američanov to bude veľmi bolieť, koho si do kongresu zvolili. Javí sa ešte jedna možnosť - vyvolať v USA farebnú revolúciu, vykopať kongresmanov preč a nastoliť skutočnú demokratickú vládu, ktorá by plnila vôľu amerického ľudu - pokojný život bez strachu z vojen a rôznych kríz a nie vôľu vojnybažiacich jastrabov, majiteľov médií a bankstrov (ktorí skutočne v USA vládnu).


