Existuje rada pre vysielanie a retransmisiu, ktorá má v náplni práce dozerať na dodržiavanie zákona č. 308/2000 o vysielaní. Na základe znenia tohoto zákona RTVS podľa môjho názoru, porušuje zákon. Takisto ako Markíza, TV JOJ a ostatné média, proti ktorým je vedené správne konanie - podrobnosti sú na stránke rady. Len sa čudujem, že po toľkých pokút a opakovanom porušovaní zákona, majú tieto média ešte licenciu. To, že média klamú a niektorí novinári sú predajné dievky je každému priemerne inteligentnému poslucháčovi, divákovi, čitateľovi úplne jasné. a premiér to povedal nahlas a natvrdo. Už smetiari (myslím tých skutočných, nie zo SME) majú lepší sociálny štatút ako novinári.


