Jasné, že je toto článok od Matišáka. Už som inde písal, že tí, ktorí podávajú skreslený obraz o javoch a skutočností, by mali niesť zodpovednosť minimálne svojim majetkom a napraviť verejne svoje bludy. Akého to experta to Matišák presadzuje, keď ho vo svojom článku uvádza? Koľkože má skúsenosti tento "expert". Matišák je priamo zodpovedný za takého tárajka a priamo a vedome si robí z čitateľov srandu (nechcem byť expresívny), keď ho takýmto spôsobom propaguje. Pán Matišák prestante a choďte radšej k lopate a krompáču - spravíte lepšie pre seba, vlastné zdravie a aj pre nás čitateľov - nemusíme sa rozčuľovať nad hlúposťami, ktoré píšete. Tiež ma zaráža, či vedenie Pravdy má záujem o takýchto nekvalitných pisálkov.


