Skús zrátať ekonomický prínos nezamestnaných, ktorí za socíku neexistovali a máš ďalšie milióny do rozpočtu. A navyše bezbreho klameš. Nik za socíku netvrdil, že je všetko zadarmo, ale že tieto výhody sú podmienené poctivou prácou. Toť vsjo.
Skús zrátať ekonomický prínos nezamestnaných, ktorí za socíku neexistovali a máš ďalšie milióny do rozpočtu. A navyše bezbreho klameš. Nik za socíku netvrdil, že je všetko zadarmo, ale že tieto výhody sú podmienené poctivou prácou. Toť vsjo.
Takže, ukrajinské orgány zakázali premietať (vysielať) ruské filmy, predávať ruské knihy. Výborne, kto sa ešte chce zastávať chorých ukrajinských predstaviteľov (evidentne pod vplyvom USA)?
Úbohosť a zakomplexovanosť - nič viac, nič menej.
To nevadí, nemusíš zisťovať, iné veci sú dôležitejšie.
No a dnes som si kúpil v 1 litrovej plechovke ruské pivo "Žiguli" kapitalistom a sharkovi na protiveň. A bolo z Moskovskej oblasti a bolo dobré - možno repres potvrdí, keď tam žije. Ha.
Takže EÚ pod diktátom USA zavedie protiruské sankcie - úplne nezmyselné a zbytočné a potom západní novinárikovia (zrejme riadení tajnými službami západných mocností) a popri nich aj naši vlastizrádni pisálkovia kritizujú Rusko za odvetné kroky. Kde sme sa to dostali?
Hrubé chyby v defenzíve skomplikovali žilinčanom druhú polovicu zápasu. Gól vari v poslednej sekunde zmazal pachuť hlúposti neskúsených mladých hráčov (napr. Vavro), teraz majú šancu na zlepšenie taktiky a stratégie, musia však na sebe ešte veľmi tvrdo pracovať, čo by im tréner mal neustále pripomínať. Dostali ďalšiu šancu, uvidíme, ako ju využijú - na prospech slovenského futbalu.
Choď Tvoj názor povedať ľuďom na Kryme a potom sa s nami podel o zážitky z ich reakcie. Ale to chce odvahu, však?
USA nekomplikujú, ich administratíva priamo tieto javy úmyselne podnecuje. Prečo to robia, je jasné.
Čiže poctivá práca a zodpovednosť sú pre Oravca cudzím pojmom, zato špekulácie, ohováranie a osočovanie sú hlavnými rysmi jeho profesionálneho pôsobenia. Živî sa ako vie.
Myslím, že treba hlavou krútiť nad Kiskom, čo to za hlúposti zase vypotil. Keď nerozumie o čo tu ide, tak nech nepočúva Bútoru a radšej mlčí, skromne počká v tichosti na výsledky vyšetrovania. Mimochodom, do medzinárodnej vyšetrovacej komisie neprizvali Rusov, tak čo sa každý čuduje, že sa Rusi bránia - veď je to ako so sankciami. Zaviedli ich západniari a potom kritizujú Rusov, že nepovoľuje dovozy zo západu - veď je to celé na smiech, niekedy bohužiaľ cez slzy.
Ešteže amerických vojenských inštruktorov nechajú konať svoju prácu - pomáhať ukrajinskej armáde zabíjať vlastných občanov. Mimochodom, ukrajinským vládnucim zločincom sa nedá veriť ani mäkké F.
Bohužiaľ, keby padli USA, padne ťažká kríza, ktorá ešte nebola, na celý svet.Tak je nastavený kapitalistický systém svetového obchodu, kedy špekulanti a podvodníci vytvorili previazanosť´že zisky idú 1% - ktorí zhodou okolností sídlia väčšinou v USA a straty postihne celý svet - teda tých 99 % nevinných. Preto Čína a Rusko nemôžu dopustiť strmhľavý pád ekonomiky USA, iba jej postupný úpadok s menšími krízami.
Bohužiaľ, keby padli USA, padne ťažká kríza, ktorá ešte nebola, na celý svet.Tak je nastavený kapitalistický systém svetového obchodu, kedy špekulanti a podvodníci vytvorili previazanosť´že zisky idú 1% - ktorí zhodou okolností sídlia väčšinou v USA a straty postihne celý svet - teda tých 99 % nevinných. Preto Čína a Rusko nemôžu dopustiť strmhľavý pád ekonomiky USA, iba jej postupný úpadok s menšími krízami.
Koľko slávy bolo, keď bol nárast HDP u západných štátoch o 0,7%, ale u Ruska je 1% "IBA". To iba tak na okraj, že pre niekoho menej je výborné, ale u druhého viac je IBA. To je tá objektivita a nestrannosť správ.
Odporúčame