Veľmi správne.
Veľmi by ma zaujímalo, ako pokračuje presun vojenskej kolóny USA z Rigy smerom do Čiech. O tom zrejme nejednali.
Leontínka, veď Ty si ako taká sladká lentilka. Len Ťa vycumlať.
A čo tak iba pravdivo a vierohodne informovať? Je to zložité, asi by to nevyhovovalo pánom z USA.
"A tým sa jasne zaraďujeme do agresívneho paktu NATO, ktorý sa čoraz viac približuje k hraniciam Ruskej federácie ale budeme obviňovať Rusov z agresie, ktorí sa zo svojích hraníc na západ nepriblížili ani na kilometer."
Nejak je mi ten človek čoraz bližší.
Reč je o Kiskovi, Leontínka.
Debatu kazíš ty, tie opakovačky je technický zádrh, avšak nie môj, ale na stránke diskusie, za čo sa ospravedlňujem, ale nenesiem zodpovednosť.
A čo tak rovno zbombardovať - najlepšie humanitne - Moskvu, potom Petrohrad aj celé Rusko. Však priatelia z USA a ich pomocníci a vyznávači v tom majú dlhoročné skúsenosti. Teda, vedeli to aplikovať iba na násobne slabších, oni totiž ešte žiadnu vojnu nevyhrali.
A čo tak rovno zbombardovať - najlepšie humanitne - Moskvu, potom Petrohrad aj celé Rusko. Však priatelia z USA a ich pomocníci a vyznávači v tom majú dlhoročné skúsenosti. Teda, vedeli to aplikovať iba na násobne slabších, oni totiž ešte žiadnu vojnu nevyhrali.
A čo tak rovno zbombardovať - najlepšie humanitne - Moskvu, potom Petrohrad aj celé Rusko. Však priatelia z USA a ich pomocníci a vyznávači v tom majú dlhoročné skúsenosti. Teda, vedeli to aplikovať iba na násobne slabších, oni totiž ešte žiadnu vojnu nevyhrali.
A čo tak rovno zbombardovať - najlepšie humanitne - Moskvu, potom Petrohrad aj celé Rusko. Však priatelia z USA a ich pomocníci a vyznávači v tom majú dlhoročné skúsenosti. Teda, vedeli to aplikovať iba na násobne slabších, oni totiž ešte žiadnu vojnu nevyhrali.
A čo tak rovno zbombardovať - najlepšie humanitne - Moskvu, potom Petrohrad aj celé Rusko. Však priatelia z USA a ich pomocníci a vyznávači v tom majú dlhoročné skúsenosti. Teda, vedeli to aplikovať iba na násobne slabších, oni totiž ešte žiadnu vojnu nevyhrali.
Ako môže Kiska kritizovať systém, na základe ktorého zbohatol a využíva ho. Tu je jasne viditeľný morálny deficit Kisku. Veď predsa presne podľa tohoto systému - nastoleného po 89 roku - bolo nakúpené nielen CT zariadenie, ale aj celý tovar - zdravie - občanov SR.
Kiska je prezidentom menšej skupiny (cca 1/3) ovčanov z celkového počtu oprávnených voličov. Môj prezident to nie je, ja som ho nevolil, ale trpieť ho - tí čo ho nevolili - budú musieť, lebo taká je demokracia, presne taká ako si obyvatelia autonómnej republiky Krym vybrali cestou ľudového referenda pripojenie k Rusku - a tam to bola skutočná drvivá väčšina.
Nauč sa počty a netrep o 2/3 väčšine. Kiska je prezidentom menšej skupiny ovčanov z celkového počtu oprávnených voličov. Môj prezident to nie je, ja som ho nevolil, ale trpieť ho - tí čo ho nevolili - budú musieť, lebo taká je demokracia, presne taká ako si obyvatelia autonómnej republiky Krym vybrali cestou ľudového referenda pripojenie k Rusku - a tam to bola skutočná drvivá väčšina.
Mimochodom zdanlivo nesúvisiaca správa z ČT 24: USA armáda presúva pancierovú kolónu cez štáty EU, jedným z nich je Česko. Nič viac, žiadny smer ani cieľ. To iba na ilustráciu, kto je tu agresorom. Kiska sa už jasne zaradil, on nemá žiadnu dilemu - bezbreho podporuje agresívnu a rozpínavú geohru USA, nevenuje žiadnu pozornosť jednoznačným signálom fašizácie Ukrajinského vedenia a priamo podporuje vojenský zásah proti civilným obyvateľom východnej Ukrajiny, ktorí majú iba tú smolu, že hovoria po Rusky a nesúhlasili s násilným pučom - nelegitímne zosadenou riadne a demokraticky zvolenou predchádzajúcou vládou na Ukrajine. To sú jednoznačné a neodškriepiteľné fakty, iba masívna demagógia a protiruská propaganda pod vedením USA administratívy a jej pomocníkmi (napr. Kiska) sa to snaží ľuďom nahovoriť inak. Nezabúdajme na to, lebo v splaškách našich médií tieto fakty zakrývajú.
No počkaj. Nezabudni ešte na alternatívu, že II. sv. vojnu vyhrali USA nad Nemeckom a Sovietským Zväzom.
Veľmi zrozumiteľným jazykom autorka vystihla podstatu. Tu už naozaj iba duševný mrzák nevidí - či nechápe hlboký zmysel písaného textu.
Odporúčame