Ako? V cudzom štáte si USA bombarduje ako sa im zachce? Rusi si takisto chránia svoje záujmy.
Ako? V cudzom štáte si USA bombarduje ako sa im zachce? Rusi si takisto chránia svoje záujmy.
Odborní s kúpeným titulom sociálnej práce? K lopate a poctivo makať - to všetky podobné "odbornosti" vylieči.
Odborní s kúpeným titulom sociálnej práce? K lopate a poctivo makať - to všetky podobné "odbornosti" vylieči.
Dôchodkový systém NIE JE ŠTEDRÝ. Čo to zase verejnosti podsúvate. Z priemerného dôchodku, ktorý poberá drvivá väčšina dôchodcov, sa nedá - pri súčasnom náraste cien všetkého - dôstojne žiť, iba ak prežívať.
Ty už čítaš tie správne noviny, tebe už nič vyplachovať netreba.
Tých nekontrolujú, preto ani na STK a EK, nechodia.
Tento článok má aký význam?
Čo to nenapíšu priamo: nepriateľské správanie migrantov v Paríži.
Aj my sme mali zbojníka, ktorý bohatým bral a chudobným rozdával - teda podľa legendy. Že to bol iba obyčajný zlodej, je už vedľajšie. Tak ako EÚ, ktorá ukradla rusom aktíva a ide ich darovať Ukrajine. Krádež je evidentná, nik z EÚ nemá právo niečo drmoliť o vyspelosti, vyššej úrovni civilizácie apod.
To je jednoduché - treba si vedieť pamätať.
Na Ukrajine je demokracia a "západné" hodnoty? Tak to potom preto ukrajinské vedenie vraždili a upaľovali ruskojazyčné obyvateľstvo.
Jáj, Matišák - nečíatať.
Áno, aktivista PS už na premiéra strieľal, že by si si pomýlil stranu?
Keď armáda Ukrajiny zabíjala ruskojazyčných vlastných občanov, ukrajinskí nacisti upálili v Odese vlastných občanov, to je podľa teba demokracia? Kde si bol vtedy, kedy sa roztáčalo koleso násilia? Keď sa autonómna republika Krym, referendom pričlenila k RF, aby sa týmto násilnostiam vyhla, začala masívna propaganda o anexii. Na súčastnom konflikte má svoj polovičný podiel Ukrajina, ktorej predstavitelia uverili západnej rétorike o ich výnimočnosti a demokracii. Pritom šlo iba o to, ako rozoštvať tieto národy medzi sebou. A obviniť z toho RF. Druhá alternatíva bola, podmaniť si RF ekonomickými prostriedkami a mediálnou manipuláciou - tak ako u nás.
Uvedom si, "mysliteľ", že Európa a severná Amerika nie je celý svet. Vy nenávistnici, už ste tak zmagorení propagandou, že už neviete, kde je sever.
Naplno sa prejavuje západná nenávisť, povýšenectvo a arogancia proti východným štátom. Miestnych politikov, ktorí sa západným predstaviteľom pchajú do zadnej časti teľa, síce nemajú radi, ale ich adorujú, používajú ako užitočných idiotov. Boli sme svedkami, kedy metóda rozoštvávania národov kúpenými politikmi funguje aj za aktívnej masáži vedomia obyvateľov zahraničných médií a vvlastizradných novinárov. Toto stavanie blokov, zvlášť po r. 1989, vedie len ku konfliktu katastrofického rozsahu. Nikomu nič dobré neprinesie.
Mimochodom, mladý Weiss môže byť rád, že po jeho arogantných výlevoch, nedostal druhú červenú kartu. Všetkým jasne ukázal, že je problémový a preto nie je v reprezentácii. Ma Slovensku máme viacej kvalitných hráčov, ako je on a keby nemal otca trénera, už je dávno preč a ničí svoj talent chlastom, ľahkými ženami a podľa emočných výkyvov, možno aj drogami.
Aj Mistrík odstúpil a podporil Čaputovú. Veľmi podobný scenár. Rozdiel je, je Mistrík nebol senilný "dědek".
Prečo nedáte anketu, ktorý novinár je najviac proamerický?
Odporúčame