To máš tak, v Rusku sú to teroristi. U nás v najsamlepšej demokracii to zase sú proputinovskí a proruskí dezoláti. Čomu nerozumieš?
To máš tak, v Rusku sú to teroristi. U nás v najsamlepšej demokracii to zase sú proputinovskí a proruskí dezoláti. Čomu nerozumieš?
Čo, čítať s porozumením, robí problém?
Putin vždy reagoval na militantné kroky západu, veď je to vždy doložené faktami. Kto to nevidí, buď má problém s chápaním reality, alebo je to vojnový štváč, ktorý zámerne vystavuje ľudstvo vojnovému požiaru. V Norimberku takých odsuzovali na rôzne tresty.
Jediní, kto použil na civilistov atomové bomby, boli USA. Pri Vietnamskej kríze ničili napalmom deti a ženy, atď. To len na porovnanie.
To je také progresívne, čo dodať.
Zase mimovládka?
To sú ale drísty.
Prax je taká, že keď klíma funguje, vonku je napr. 35, vo vozni je 18. Teplotný šok. Keď dlhšie cestujete, zaručene chytáte zápal hrdla, nehovoriac o plesniach, lebo pochybujem, že klímu a filtre dezinfikujú. Potom cestujte.
O to viac mrzí gól v poslednej minúte proti Slovensku. Naši hráči už boli myšlienkami víťazmi a to sa im vypomstilo. Angláni boli poraziteľní.
Ako môžu takíto dementi mať právo hlasovať?
Mazda 3 je nadčasová, kvalitná a spoľahlivá s prémiovými materiálmi - vlastná skúsenosť.
U progresívcov logiku nehľadaj iba zlosť a nenávisť.
Biť novinkami po hlave, aby sa mu trochu rozsvietilo, má asi iný význam, ako niekoho vyzývať k zastaveniu - např. aj streľbou - na svojho politického oponenta. Takí ste vy progresívci.
Ako presne pomenovali novinárov N, SME, Aktualít a ich nenávistné progresívne stádo so Šimečkom, Mikulcom, Naďom a spol.
Čo ty si zač?
V Čechách bude sloboda prejavu, ako pri Ficovi?
Či aj v USA budú niektorí novinári a politici sklamaní, že sa strelec netrafil. Tak ako u nás hyeny z progresívneho stáda. Či dokonca tvrdiť, že si za to Trump môže sám, alebo ten strelec sa aktívne zúčastňoval mítingov na podporu Bidena.
To, že sa búrka blíži, je na každej dostupnej aplikácii. Problém je, že už sa na Pohode tragédia stala za podobných podmienok. Organizátor sa zjavne nepoučil, Čaputová citlivo vníma a život beží ďalej. Poučenie pre nasledujúcu Pohodu - každý je zodpovedný sám za seba, tak nech tam pri nepriaznivom počasí nelezie. Aj tak o nič dôležité nepríde, opíjať sa môže aj doma. Alebo účasť na Pohode je pre progresívcov niečo ako púť do Mekky pre mohamedánov?
zabudol si dodať, ešte aj vojakov so zbraňami.
To, že sa búrka blíži, je na každej dostupnej aplikácii. Problém je, že už sa na Pohode tragédia stala za podobných podmienok. Organizátor sa zjavne nepoučil, Čaputová citlivo vníma a život beží ďalej. Poučenie pre nasledujúcu Pohodu - každý je zodpovedný sám za seba, tak nech tam pri nepriaznivom počasí nelezie. Aj tak o nič dôležité nepríde, opíjať sa môže aj doma. Alebo účasť na Pohode je pre progresívcov niečo ako púť do Mekky pre mohamedánov?
Odporúčame