O šimečkovom manuáli nič? To je v poriadku? Ak budeme ignorovať takéto sabotáže, budeme presne tam, kde si písal niečo o Hitlerovi a zoznamoch nepohodlných.
O šimečkovom manuáli nič? To je v poriadku? Ak budeme ignorovať takéto sabotáže, budeme presne tam, kde si písal niečo o Hitlerovi a zoznamoch nepohodlných.
A Lmlk1 je múdrosť sama.
Prečítaj si šimečkov manuál, ako sa to robí - v konečnom dôsledku je z toho vojna a krv nevinných. A ty Lmlk sa na tom aktívne podielaš. Otázne je, či vedome.
Autorka vie, že mail bol odoslaný z "ruskej adresy"? Je nejaká progresívne dobre informovaná. Či inštruovaná?
Šimečkov manuál na zmenu výsledkov demokratických volieb, je škandál, potvrdenie o vlastizradných činoch. Prečo tomu redakcia nevenuje pozornosť?
Mimochodom, arogantné a povýšenecké správanie je v spoločnosti brané ako schopnosť presadiť sa. Že je to zlé, už to málokoho trápi. Tento hlboký úpadok hodnôt napraví už len katarzia súčasnej civilizácie. História je prevít, dáva odpovede na mnohé otázky.
Mňa, ako bežného občana, ihneď napadli mená ako Emilko Hodál, podľa jeho minulých vyjadrení, by to pasovalo, potom ešte, kde sa stratila Farská a ešte z PZ SR ten exot, čo zriadil stránku hoaxy a podvody. Komu najviac vadí súčasny stav - predsa progresívcom.
Nereagujte na "kaja-company", nevie ani čítať s porozumením, nie to ešte chápať jednoduché javy a udalosti okolo seba.
Jeden za druhého, ako brat za brata.
A ešte na pripomenutie: ktože to písal o kvičaní na bitúnku? Žeby objektívny novinár?
Nuž, fakt je ten, že smetiari v mestách a obciach majú ďaleko vyšší prínos pre spoločnosť, ako novinár. V tomto článku sa opäť ukazuje krajná neobjektivita, zavádzanie a manipulácia. Hrubé a vulgárne nadávanie nik normálny neschvaľuje, ale tu to podsúvajú ako normu. Pritom nezverejnia slušné odpovede a protesty, ktorých je nepomerne a násobne viac, ako vulgarizmov, proti zverejneným klamstvám a zavádzaniu od novinárov. Bežný občan a ččitateľ nemá možnosť verejne sa ohradiť proti očividným klamstvám médií. Zase novinári vybrali len úzku skupinu nadávajúcich a zakryli celú pravdu. Potom nemôžu mať vážnosť a úctu, ktorej sa ponižujúco doprosujú - a to ešte manipuláciami.
Plač a narieranie bude dnes na Markíze. A ešte osočovanie a klamanie.
A už sa má kde stratiť Čaputová, neskôr aj Šimečka s Naďom.
Ešte je tu jeden moment. Ukrajinci pravdepodobne prídu o svoju východnú - prevažne Rusko jazyčnú časť, tak si zoberú východné časti svojich západných susedov. Niekedy mi to tak pripadá, koľko je všade okolo ukrajincov, či v MHD, či v obchodoch, kúpeľoch apod. Nič proti nim, keď sú slušní a zdvorilí, len občas akoby prejavovali skrytú nadradenosť.
Kyberútoky robia len Rusi. Iba neviniatka z NATO a USA sú mieromilovná organizácia a štát.
Pre súkromné rádio
Nie je Lipšic ešte v podmienke za zabitie človeka na prechode?
Toto môže napísať len masochistka. Unavenému starnúcemu mužovi treba poskytnúť iba pokoj a kľud, nie vymyslené hlúposti nymfomanky.
Takže zase nič. Porovnanie s benzínovým či naftovým produktom tento elektromobil neobstojí. A tá cena - totálne mimo dosah bežného zamestnanca.
Odporúčame