My, čo sme zažili zdravotnú starostlivosť za socializmu, tvrdíme, že od r. 1989 to ide len horšie a horšie. Ako sa dajú ľudia oblbnúť a zmanipulovať. Hlavnú vinu na tomto nesú informačné kanály, ich majitelia a im slúžiaci prestitúti - pracujú metódou, že umelo vytvoria niečo negatívne, potom si spovedajú rôznych tzv. odborníkov (ktorých nik pred tým nepoznal a hlavne nikdy nič nevytvorili), aby im akože odborne potvrdili ich výmysly a takto ohlupujú ľudí podľa toho, aký záber tieto mediálne zločinné klany majú. A ten priestor majú neuveriteľne veľký. Ak sa to nezastaví, civilizácia končí.

