Ale sa trasú mimovládky a ich prestitúti, sú ako hnidy, ktoré treba eliminovať.
Ale sa trasú mimovládky a ich prestitúti, sú ako hnidy, ktoré treba eliminovať.
Novinárske zločinné štruktúry. Podsúvate ťažko overiteľné správy, podfarbujete ich akože skutočnosti. Už nik normálny neverí týmto výmyslom, practe sa preč, keď neviete byť objektívni a pluralitní. Ako dnes Jančkárová predvádzala v relácii na RTVS o 12,30 zmes útokov a nepodložených obvinení proti budúcej vláde, prostredníctvom vybraných - tzv. jednostranne zaujatého politológa a komentátora. Hnus a svinstvo. Osočovali v priamom prenose a za aktívnej podpory redaktorky Jančkárovej, ľudí, ktorí sa nemohli brániť, ani nijak reagovať.
Áno, nebude menšia, úplne bude zastavená.
Hamás sa už poďakoval Zelenskému, ktorý im prostredníctvom NATO dodal potrebné zbrane.
Hviezda PRUSKEJ televízie!! Dobré, kedy majú prušáci svoju TV? Už som sa zľakol, či to nie je proruská. Ha
Ešte že je tam hviezda pruskej televízie - ako je uvedené v titulke. Nemci majú Pruskú TV a u nás ich hviezdy. Dobrá novinárčina.
Do tých vlakoch zadarmo si sa väčšinou nedostal, nebolo miesto, takže pre objektívnosť, miesta pre cestovanie zadarmo boli limitované, teda nie pre každého študenta či dôchodcu.
Aký názov manipulátori zase vymysleli: "tranzitná migrácia". Pche.
Sú to prevažne utečenci pred zločinným Zelenského režimom.
Sa asi s koňom zrazil.
SMER-HLAS-SNS s tichou podporou KDH.
Čiže klamanie a podvod sa dnes nazýva "dobrý marketing"? Zvláštna doba.
Malová nech netrepe. Už sa snažia vnášať konflikty, tam kde žiadne nie sú. Mafia mimovládok a protislovenských živlov sa aktivuje, ich zhubné metastázy sú prerastené všade, treba ich vykynožiť. Ľudia bdejte, bude to náročné, bolestné, ale nevyhnutné.
Žiadne Slovensko neprotestuje, protestuje ambasáda USA nasadeným Wlachovským proti výsledku demokratických volieb. Dúfam, že nechystajú farebný prevrat, tak ako je to u nich zvykom - nasadením vlastizradcov meniť suverénnu vôľu ľudí v demokratických voľbách.
Wlachovský zastupuje záujmy USA na pozícii MZV SR, koná v príkrom rozpore so záujmami občanov SR. A novinári aj tu na Pravde mu v tom aktívne pomáhajú, už len tým lživým nadpisom. Nastane čas, kedy budú niesť následky za svoje zločinné skutky.
To nesmú, ľudia by zistili, že mali pravdu.
S Bohom milá Paťka. Prečo takí krásni ľudia odchádzajú?
Voliči OLANO sú prevažne z rómskej komunity - to samé osebe má jasnú výpovednú hodnotu. Kupovanie hlasov na východnom Slovensku prinieslo výsledky, voliť Matoviča a OLANO nemôžu príčetní a aspoň priemerne inteligentní ľudia.
A médiá klamú a klamú, manipulujú a zavádzajú. Načo dobré je takéto "informovanie". Napr. NIKDY Smer netvrdil o zmene medzinárodnej politiky na Rusko, vždy tvrdil o ukotvení SR v štruktúrach EU a NATO, že diplomaciu SR treba orientovať na VŠETKY strany, nebyť mopslíkom USA a ešte to, že má iný názor na vojnu na Ukrajine a že posielanie zbraní mieru nepomôže. A západné aj naše médiá informujú o SMERE ako o proruskej strane, zmene kurzu k RF - klamstvo a zavádzanie.
A médiá klamú a klamú, manipulujú a zavádzajú. Načo dobré je takéto "informovanie". Napr. NIKDY Smer netvrdil o zmene medzinárodnej politiky na Rusko, vždy tvrdil o ukotvení SR v štruktúrach EU a NATO, že diplomaciu SR treba orientovať na VŠETKY strany, nebyť mopslíkom USA a ešte to, že má iný názor na vojnu na Ukrajine a že posielanie zbraní mieru nepomôže. A západné aj naše médiá informujú o SMERE ako o proruskej strane, zmene kurzu k RF - klamstvo a zavádzanie.
Odporúčame